HKUD „Vladimir Nazor” Sombor

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Smotra - ŠIROKO POLJE

Na 6. međunarodnoj smotri izvornog folklora „Tebi pjevam, polje moje zlatno“ održanoj u Širokom Polju, RH, naše Društvo su predstavili mladi folkloraši I pjevačka skupina.

Nakon svečanog defilea svi učesnici smotre nazočili su sv. Misi u crkvi sv.Izidora a zatim su se prikladnim programom predstavile udruge iz Hrvatske, Bosne I Vojvodine. Naši članovi su se predstavili igrama iz Posavine te izvornim bunjevačkim pjesmama.

Nakon zvaničnog dijela programa slijedila je zajednička večera svih sudionika  u mjesnom domu I zabava uz tamburaški sastav „Brace“.

Organizator smotre, KUD „Širokopoljac“ naš dugogodišnji prijatelj, I ovoga se puta pokazao kao dobar domaćin I odličan organizator. Zahvaljujemo se na pozivu I toplom dočeku uz pozdrav „do skorog viđenja“ jer će se suradnja naših Društava svakako nastaviti.iroko p.jpgiroko p2.jpgiroko p3.jpgproko p1.jpg


,
 

Čitajte AKTUELNO
i
nternet izdanje
Sva prava zadržana.    (c)2011   HKUD "Vladimir Nazor" Sombor